מרכז אגרות קודש - לכתוב לרבי חייגו: 08-9402444

בימים א-ה בין השעות 8:00-18:00

יום הסתלקות הרבנית הצדקנית חיה מושקא

יום הסתלקות הרבנית הצדקנית חיה מושקא

יום הסתלקות הרבנית

פועלים ישועות בקרב הארץ

נמצאים אנו בימים מיוחדים, ימי סגולה. בשבוע שעבר חל י' בשבט, הוא יום הסתלקותו של האדמו"ר הרבי יוסף יצחק, הרבי הקודם של חסידות חב"ד, ויום הכתרתו של הרבי לנשיאות חב"ד, וכבר נמצאים אנו בפתחו של יום כ"ב בשבט החל בשבת הקרובה, יום הסתלקותה של הרבנית הצדקנית חיה מושקא ע"ה, אשתו של הרבי נשיא דורנו.

מעלת ימי הסתלקותם של צדיקים מבוארת בספר התניא. אדמו"ר הזקן, מייסד חסידות חב"ד מסביר שחיי הצדיקים אינם חיי בשר רגילים. חייהם הם חיים רוחניים מתוקף דבקותם המלאה בבורא ומעשיהם הטובים. לכן גם לאחר פטירת הצדיקים, נשמתם חיה ופועלת בעולם הזה, וביתר שאת ויתר עוז מאשר היו בעולם הזה במגבלות הגוף.

בימים אלו הצדיקים "פועלים ישועות בקרב הארץ" ומעוררים רחמים גדולים על אנשי ונשות ישראל בפנייתם לבורא העולם להתברך בזיווג הגון, שלום בית, ילדים, בריאות, פרנסה טובה ובכל המצטרך להם.

ננצל ימים מיוחדים אלו. נשמח ברצון לעזור לכל המעוניינים לכתוב לרבי, ולראות ניסים ונפלאות במילוי משאלותיכם לטובה. לנוחיותכם באתר טופס למילוי פרטים, ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד בנושא...

לכתוב לרבי באגרות קודש

קראו את הפסוקים: הַלְלוּ אֶת יְהוָה כָּל גּוֹיִם שַׁבְּחוּהוּ כָּל הָאֻמִּים. כִּי גָבַר עָלֵינוּ חַסְדּוֹ וֶאֱמֶת יְהוָה לְעוֹלָם הַלְלוּ יָהּ (תהילים ק״יז). 
מלאו את בקשתכם ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם.